czwartek, 17 maja 2012

Tworzymy

Marzymy, Planujemy, Realizujemy...
Zawsze chociaż jedna z tych myśli kołata się nam w głowie. Próbujemy na wiele przeróżnych sposobów, nie zawsze dobrych i nie zawsze słusznych. Jednak dążymy uparcie dalej. Czy Wy też tak macie ?
   
dzięki uprzejmości Kamili !
 Na początku bywa ciężko ( jak to zazwyczaj bywa w każdym początku). Szukamy oparcia, chociażby w słowach " tak dążcie do tego dalej!". Szkoda tylko, że nie zawsze takie wsparcie znajdziemy. Szukamy, szukamy i czasem niechcący natrafiamy na to czego tak długo pragnęliśmy..
Poparci przez słuszność swoich decyzji próbujemy. Może nie prezentujemy bardzo wysokiego poziomu, może nie staramy się tak jak powinniśmy ? Bo zawsze jest jakieś ale, która nam zawadzi...
bardzo podoba mi się to zdjęcie, pokazuje nasze charakterki ;)
Czasem potrzebujemy przerwy na złapanie oddechu, na przemyślenie kilku spraw. Zaczynamy postrzegać świat z innej niż dotąd perspektywy. Zmieniają się nam priorytety i powoli zaczynamy rozumieć co od nas wymagano.
Jednak wymaga to czasu, dużej ilości czasu. Każdy ma inaczej poukładane w głowie, inaczej wszystko przyswaja. To samo tyczy się psa. Jeden zrozumie coś i ogarnie się szybko, inny ciut wolniej. Takie jest życie i tego nie zmienimy, powinniśmy się raczej cieszyć z takiej różnorodności !
<3
Koniec jest zawsze początkiem czegoś nowego. Nie ominiemy decyzji w życiu, zawsze musimy im stawić czoła, nie ważne jak trudne one bywają ;) Tym miłym akcentem kończę dzisiejszy wywód i przesyłam jeszcze kilka fotek :Pozdrawiamy A&Ri !

10 komentarzy:

 1. jak on świetnie biega <3

  Sorki, że bez żadnych wywodów na temat treści ale aktualnie jestem zahipnotyzowana przez pewnego bordera o imieniu Rico :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahah dzięki, dzięki ! Fakt on biega tak całym sobą zawsze ;)

   Usuń
 2. Bardzo filozoficzne posty piszesz :) Podobają mi się.
  Ale wiesz im trudniejszy początek, tym bardziej satysfakcjonujący koniec, więc nie ma na co narzekać :) Bo jeśli coś przychodzi łatwo, to po protu tego nie doceniamy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cieszę się, że się podobają ;)
   to co piszesz to święta prawda!! Podpisuję się pod tym moimi czterema kończynami ;)

   Usuń
 3. Bardzo się cieszę ,że wasza współpraca przynosi sukcesy oraz owocuje :D
  Piękne fotki <3 Rico jest naprawdę przepięknym borderkiem . Tylko pozazdrościć !
  Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekujemy bardzo za takie mile slowa ! ;)

   Usuń
 4. Pracujcie dalej świetne fotki
  Pozdrawiamy i zapraszamy do nas :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiscie, ze bd pracowac dalej :)

   Usuń
 5. Śliczne fotki i ciekawa notka. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń