wtorek, 1 stycznia 2013

2013

Nie będzie mdławego podsumowania roku, ani jakiś super zdjęć. Chciałabym Wam Wszystkim czytającym i nie tylko, życzyć SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !! Aby ten rok był owocny w wiele ciekawych wydarzeń w Waszym życiu, abyście spotykali na swojej drodze wartościowych ludzi oraz żebyście odnosili sukcesy ze swoimi psami, te mniejsze i te większe.Wszystkiego Dobrego !
Jakie mamy plany na ten obecny rok?? Na pewno ambitne, w każdym miesiącu będzie się coś działo, o to się postaram ! Na dobry początek jedziemy na obóz agility z naszym klubem, także będzie się działo :) W następnych miesiącach na pewno wybierzemy się na różne zawody, już oficjalne :) Zaczynając na sportowym posłuszeństwie, przez agility i kto wie może również dystansowym frisbee.
Mocno w to wierzę, że ten rok będzie udany. Chociaż wczoraj Rico się pochorował i wylądowaliśmy w gabinecie u weta, co dokładnie mu jest nie wiadomo.. coś prawdopodobnie się rozwija i na razie pies jest na lekach przeciwbólowych i przeciwzapalnych, bo niestety ma również gorączkę. Po za tym dziękuję strasznie temu mojemu borderowi za to, że w ogóle nie zwraca uwagi na strzały, jest to bardzo,bardzo wygodne i fajne, bo on takie noce przesypia w całości i ma cały ten rozgardiasz w szanownym poważaniu... Także fajny pies mi się pod tym względem trafił :)
Noworoczne pozdrowienia od
A&Ri !

9 komentarzy:

 1. Uuu, niech Rico wraca szybko do zdrowia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy i wzajemnie.Życzmy wam samych sukcesów i nie tylko w nowym roku 2013.I trzymamy kciuki,aby wszystkie plany wypaliły.
  Rico zdrówka życzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękujemy ;)
   kciuki zdecydowanie się przydadzą !

   Usuń
 3. Zdrówka dla Rica! Szczęśliwego Nowego!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nawet nie wiesz, jakie masz szczęście z tymi strzałami, bo Moro co sylwester, to nowe leki. W tym roku był na Neopersenie ;P
  Oczywiście również życzymy Wesołego Nowego Roku, wielu sukcesów, w wielu psich sportach i nie tylko... Oraz mnóstwo miłości, ciepła i szczęścia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. strasznie współczuje właśnie psiakom, które tak to przeżywają :( i mam nadzieje, że Risiowatemu ta obojętność już zostanie.
   Dziękujemy za życzenia !

   Usuń
 5. Niech mu zostanie do końca świata. Wiem co to za ból ta noc sylwestrowa.

  OdpowiedzUsuń