środa, 13 lutego 2013

Dirty Paws

9 lutego minęła nam kolejna rocznica. Nabiły nam już dwa lata wspólnego życia, w szczęściu, smutku, uśmiechu, łzach.. Przeszliśmy ze sobą bardzo dużo- to na pewno bardzo nas zbliżyło.
"Jumping up and down the floor, 
my head is an animal.
And once there was an animal,
it had a son that mowed the lawn.Ta piosenka, po części pokazuje to w jaki sposób patrzę na świat odkąd mam Rico.Może niecałkowicie dosłownie, ale chodzi mi o sens tych słów. Jedyni słysząc te słowa powiedzą-"wariaci", inni to zrozumieją. Moje życie stało się na tyle psie, że planuję co będę robić z Rico przez najbliższy rok, ,dużo mówię o swojej pasji. Niektórzy jak o tym słyszą pukają się w głowę i zastanawiają się co wzięłam :) Szczerze mówiąc dwa lata temu zareagowałabym tak samo.
Od 2011 wiele się zmieniło. Wiele razy upadliśmy, ale za każdym razem wstawaliśmy i szliśmy dalej, osiągając swoje małe szczyty. Życzyłabym sobie tego, żebyśmy nadal tak mieli - mimo porażek i niepowodzeń, nigdy się nie poddawali. Przez to wiele wspólnie już osiągnęliśmy, bo kto widział jak Rico był wcześniej na pewno to przyzna. Wymagało to pracy, poświęcenia, cierpliwości, ale opłaciło się ! Mam po dwóch latach mojej ciężkiej pracy psa, którego sobie wymarzyłam...
Mogę napisać AŻ dwa lata oraz DOPIERO dwa lata. To na tyle dużo żeby siebie poznać, ale nie można ukrywać, że dopiero teraz zaczniemy "żyć" w pełnym tego słowa znaczeniu. Wiele jeszcze przed nami, bo dopiero teraz oboje dorośliśmy do tego żeby iść do przodu, w kierunku zawodów. Na nic się nie nastawiam, niczego nie spekuluję, chcę jedynie dobrze się bawić.
"Dobrze się bawić"- moje motto na ten rok, zobaczymy czy o nim nie zapomnę w natłoku zdarzeń i pracy :)
Pozdrawiamy A&Ri !

5 komentarzy:

 1. To musi być ogromne szczęście, móc napisać, że masz psa jakiego sobie wymarzyłaś. Ogromne.

  W takim razie pozostaje mi życzyć Wam dobrej zabawy i tego, czego sama sobie życzysz!

  a co do mówienia o swojej pasji, to jest ciężki kawałek chleba.. "czym się interesujesz?" "praca z psami, kyn.." "aha, to fajnie". No i tyle. Niewielu ludzi naprawdę wie o co chodzi, i w ogóle chce wiedzieć..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a piosenka..hm.. kurczę, spodobała mi się!

   Usuń
  2. Wiadomo on nie jest idealny, ale teraz na prawdę przypomina mi psa, którego chciałam mieć te dwa lata temu, a dopiero po ogromie ciężkiej pracy mam. Na pewno o wiele bardziej to doceniam, niż bym dostała coś takiego "w pakiecie".
   Ludzie no niestety nie interesują się tym i sądzą, że to głupie hobby.. A szkoda, bo płynie w nim ukryta mądrość, tylko nie każdy ma na tyle cierpliwości i chęci, żeby to odkryć.
   Piosenka jest bardzo fajna i strasznie ją lubię, chociaż trochę odbiega od wzorców "mojej muzyki" :)

   Usuń
 2. Uwielbiam tą piosenkę! ;).
  Życzę wielu sukcesów.

  OdpowiedzUsuń
 3. Rico jest prześliczny! Przeżyjecie ze sobą jeszcze wiele cudownych chwil!

  OdpowiedzUsuń