niedziela, 8 stycznia 2012

Postanowienia

Już od 8 dni mamy nowy rok a ja nic ! Chyba nie mam wielu konkretnych postanowień dot. tego roku... na jakiekolwiek zawody to dla nas za wcześnie, więc jeszcze poczekamy :) Ale na pewno chcemy dalej rozwijać się w tym co robimy.
1.Jeżeli chodzi o obedience (czyli nasz sport number one :D ) to codziennie ćwiczymy i staramy się baaardzo. Wiadomo jedne rzeczy wychodzą lepiej, inne ciut gorzej - ale zawsze idziemy do przodu, lub chociaż się staramy ;) Czasem mam ochotę się załamać kiedy pracuję nad danym elementem dość długo, jest ok a następnie musimy zaczynać od początku.... to wkurzające ale jednocześnie motywuje mnie do  dalszej pracy, bo podobnież "jeżeli jest ciężko to znaczy, że idziemy w dobrym kierunku" .
2. Agility - sport, który na prawdę uwielbiamy. Ostatnio mieliśmy dość długą przerwę w ćwiczeniach ale na pewno od lutego wracamy do akcji ;) Mamy również w planach letnie obozy agility - zobaczymy co nam z tego wyjdzie.
3. Frisbee, jak to frisbee wielkiego wysiłku ode mnie nie wymaga kiedy mam bordera ;) Ja rzucam, a pies przynosi. Zaczęliśmy bawić się voulty i mam nadzieję, że w tym roku dostatecznie je dopracjemy.
4.Ratownictwo - tak właśnie RATOWNICTWO, postanowiłam pobawić się w to amatorsko z Ri, co z tego wyjdzie nie mam pojęcia ;)
5. Chyba najważniejszy punkt - w całej masie pracy, którą zaplanowałam na ten rok nie zapomnieć o dobrych psio-ludzkich relacjach i z każdej wspólnej chwili czerpać jak najwięcej radości !
Razem z Ri Wam Wszystkim życzymy jak Najwięcej dobrego w życiu z psem oraz bez niego :)

Pozdrawiamy
Asia & Ri !

5 komentarzy:

 1. Jak to dobrze, że nie mam własnych postanowień... :)
  Trzymam za was kciuki we wszystkim, mam nadzieję, że niedługo zobaczymy się na podiach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ach te postanowienia... zawsze dużo ich jest ;p

  OdpowiedzUsuń
 3. Postanowienia jak postanowienia, ale twoje przynajmniej są możliwe do realizacji :)
  Jak zamierzacie się bawić w ratownictwo? Chyba za bardzo nie wiem na czym to polega.

  OdpowiedzUsuń
 4. Arkabc co do tych podiów... to u nas chyba nie nadejdzie tak prędko to :)
  Gabi-Kaja czemu tylko moje są możliwe ? :)
  a ratownictwo typowo amatorsko lądowe. Będę więcej opisywać na blogu mam nadzieję niedługo :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to życzę realizacji wszystkich pragnień i marzeń!
   Pozdrawiamy,
   Alicja&Hexa ;)

   Usuń